Philips Hue White and Color Ambiance Play (Biała)
Podłużna lampa Hue Play oferuje nieograniczone opcje kreowania unikalnego klimatu. Skorzystaj z dołączonego stojaka, aby ustawić lampę pionowo, położyć ją poziomo lub zamontować za telewizorem.
Philips Hue Play umożliwia przeniesienie domowej rozrywki na wyższy poziom. Połącz oświetlenie w domu z multimediami, baw się i wybieraj spośród 16 milionów kolorów. Zorganizuj niezapomnianą imprezę dla znajomych, synchronizując światło z muzyką. Aplikacja Hue Sync i mostek Hue to klucz do stworzenia wyjątkowej atmosfery w Twoim domu.
Uwaga: zestaw zawiera zasilacz, który zapewnia prawidłowe działanie lampy Philips Hue Play. Możesz rozszerzyć instalację o dodatkowe lampy Play do rozbudowy (dostępne osobno).

Zwiększ emocje - zsynchronizuj światło z filmem, grą i muzyką
Oglądaj, słuchaj i graj w zupełnie nowy, fascynujący sposób, gdy Twoje ulubione efekty dźwiękowe i wizualne wypełnią przestrzeń. Wystarczy, że połączysz inteligentne oświetlenie Philips Hue z filmami lub muzyką, a Twój pokój stanie się centrum rozrywki.
Wejdź na wyższy poziom gry z Philips Hue Sync, darmową aplikacją na komputery PC/Mac. Tworzy ona natychmiastowe scenariusze świetlne dla gier uruchomionych na laptopie lub komputerze stacjonarnym, a także dla treści takich jak filmy, seriale czy muzyka.

Zarządzaj oświetleniem według własnych potrzeb
Podłącz oświetlenie Philips Hue do mostka i odkryj nieograniczone możliwości. Wybieraj spośród ponad 16 milionów kolorów i 50 000 odcieni, aby tworzyć wyjątkowe chwile, uzyskać odpowiedni nastrój na imprezę lub po prostu zrelaksować się wieczorem.
Steruj światłem za pomocą smartfona lub tabletu, używając aplikacji mobilnej Philips Hue lub dedykowanych regulatorów. Ustawiaj automatyczne harmonogramy światła, powiadomienia, alarmy i wiele innych funkcji, aby w pełni wykorzystać możliwości systemu Philips Hue.

Dostosuj światło do swojego codziennego rytmu
W aplikacji mobilnej łatwo ustawisz swój indywidualny harmonogram dnia, aby budzić się pełnym energii oraz łagodnie przygotowywać się do snu. Philips Hue poprawi koncentrację Twoich dzieci podczas nauki, zapewni odpowiednie oświetlenie do czytania i pozwoli zrelaksować się po ciężkim dniu.
Automatyczne ustawienia włączania i wyłączania świateł Philips Hue pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo Twojego domu. Z dowolnego miejsca na świecie ustaw oświetlenie w aplikacji tak, aby automatycznie włączało się, gdy wieczorem wracasz do domu, lub losowo zapalało się, gdy Cię w nim nie ma.

Odkryj pełne możliwości inteligentnego oświetlenia
Użyj łącza Bluetooth, aby uzyskać natychmiastową kontrolę nad oświetleniem w jednym pomieszczeniu lub sparuj źródło światła z mostkiem Philips Hue (sprzedawany oddzielnie), który aktywuje zintegrowaną z każdym produktem Hue sieć Zigbee, czyli bardziej zaawansowany sposób na kontrolowanie inteligentnego oświetlenia.
Dzięki mostkowi zyskujesz dostęp do pełnego zakresu możliwości inteligentnego oświetlenia, którym możesz sterować za pomocą aplikacji mobilnej na urządzenia iOS i Android oraz rozwiązań Alexa, Apple HomeKit i Asystenta Google.

| Kolor | Biały |
| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Łączność | Zigbee |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilny z Hue Bridge Ochrona IP20 Możliwość rozszerzenia instalacji o dodatkowe lampy |
| Typ | Biurkowa |
| Wysokość | 36 mm |
| Zawartość zestawu | Lampa Zasilacz Elementy montażowe Instrukcja obsługi |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) |
| Barwa światła | RGB |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Moc | 6,6 W |
| Funkcje | Zmieniające się kolory Efekt rozproszenia światła Synchronizacja światła z filmami, grami oraz muzyką |























