Hue White and Color Ambience Play (2szt. czarna)
Podłużna lampa Hue Play otwiera nieograniczone możliwości kreowania niepowtarzalnego klimatu. Wykorzystaj dołączony stojak, aby ustawić lampę w pionie, położyć ją na płasko lub zamontować za telewizorem.
Philips Hue Play przeniesie Twoją domową rozrywkę na wyższy poziom. Połącz swoje oświetlenie z multimediami w domu, baw się i wybieraj spośród 16 milionów kolorów. Zorganizuj niezapomnianą imprezę dla znajomych, synchronizując światło z odtwarzaną muzyką. Aplikacja Hue Sync oraz mostek Hue to klucz do stworzenia wyjątkowej atmosfery w Twoim wnętrzu.

Zwiększ emocje - zsynchronizuj światło z filmem, grą i muzyką
Oglądaj, słuchaj i graj w zupełnie nowy, ekscytujący sposób, gdy Twoje ulubione efekty dźwiękowe i wizualne wypełnią przestrzeń. Wystarczy, że połączysz inteligentny system oświetlenia Philips Hue z odtwarzanymi filmami lub muzyką, a Twój pokój stanie się strefą rozrywki.
Wskocz na wyższy poziom zabawy z Philips Hue Sync, darmową aplikacją na komputery PC/Mac. Tworzy ona natychmiastowe scenariusze świetlne dla gier uruchamianych na laptopie lub komputerze stacjonarnym, a także dla treści takich jak filmy, seriale czy muzyka.

Zarządzaj oświetleniem według własnych upodobań
Podłącz oświetlenie Philips Hue do mostka i zacznij odkrywać nieskończone możliwości. Wykorzystaj ponad 16 milionów kolorów i 50 000 odcieni, aby tworzyć wyjątkowe chwile, uzyskać odpowiedni nastrój na imprezę lub po prostu zrelaksować się wieczorem.
Zarządzaj światłem za pomocą smartfona lub tabletu, korzystając z aplikacji mobilnej Philips Hue lub dedykowanych regulatorów. Ustaw automatyczne harmonogramy oświetlenia, powiadomienia, alarmy i wiele innych funkcji, aby w pełni wykorzystać potencjał systemu Philips Hue.

Dostosuj światło do swojego rytmu dnia
W aplikacji mobilnej łatwo ustawisz swój osobisty harmonogram dnia, aby wstawać pełnym energii oraz łagodnie przygotowywać się do snu. Philips Hue pomoże Twoim dzieciom w koncentracji podczas nauki, zapewni odpowiednie oświetlenie do czytania i umożliwi relaks po ciężkim dniu.
Dodatkowo automatyczne ustawienia włączania i wyłączania świateł Philips Hue pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo Twojego domu. Z każdego miejsca na świecie możesz ustawić oświetlenie w aplikacji, aby automatycznie włączało się, gdy wieczorem wracasz do domu, lub losowo zapalało się, gdy Cię w nim nie ma.

Uwolnij pełny potencjał inteligentnego oświetlenia
Wykorzystaj łącze Bluetooth, aby uzyskać natychmiastową kontrolę nad oświetleniem w jednym pomieszczeniu lub połącz źródło światła z mostkiem Philips Hue (sprzedawanym oddzielnie), który aktywuje zintegrowaną z każdym produktem Hue sieć Zigbee, oferując bardziej zaawansowany sposób zarządzania inteligentnym oświetleniem. Steruj oświetleniem z zewnątrz domu lub dodaj do systemu dodatkowe akcesoria, takie jak czujniki ruchu czy pilot do sterowania światłem (regulator przyciemnienia).
Dzięki mostkowi zyskujesz dostęp do pełnej gamy możliwości inteligentnego oświetlenia, którym możesz zarządzać za pomocą aplikacji mobilnej na urządzenia iOS i Android oraz rozwiązań Alexa, Apple Homekit i Asystenta Google.

| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Wysokość | 36 mm |
| Dodatkowe informacje | Kompatybilny z Hue Bridge Ochrona IP20 |
| Moc | 6,6 W |
| Łączność | Zigbee ZigBee |
| Zawartość zestawu | Lampa Zasilacz Elementy montażowe Instrukcja obsługi |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Typ | Biurkowa |
| Regulacja jasności | Tak |
| Funkcje | Zmieniające się kolory Efekt rozproszenia światła Synchronizacja światła z filmami, grami oraz muzyką |



























