Poznaj Mi Motion-Activated Night Light 2 w pełnym obrocie 360 stopni
Lampka Mi Motion-Activated Night Light 2, aktywowana ruchem, ułatwi Ci poruszanie się po domu nocą, emitując łagodne, ciepłe światło, które nie zakłóci Twojego snu. Zintegrowany czujnik ruchu PIR z kątem widzenia 120° automatycznie włącza światło na 15 sekund po wykryciu ruchu w ciemności. Mleczny dyfuzor równomiernie rozprasza światło we wszystkich kierunkach.
Zobacz, jak Mi Motion-Activated Night Light 2 prezentuje się na żywo. Przesuń zdjęcie poniżej w lewo lub prawo, aby obrócić produkt, lub użyj przycisków nawigacyjnych.
Bezprzewodowa i oszczędna energetycznie
Mi Motion-Activated Night Light 2 działa bez potrzeby podłączenia do sieci elektrycznej, ponieważ jest w pełni zasilana bateriami. Bardzo niski pobór energii pozwala lampce działać przez długi czas bez konieczności wymiany baterii. Możesz również wybrać jeden z dwóch poziomów jasności.

Trwała i estetyczna
Lampka Mi Motion-Activated Night Light 2 jest wykonana z wysokiej jakości plastiku, co sprawia, że doskonale znosi codzienne użytkowanie. Samoprzylepna taśma umożliwia łatwe zamocowanie podstawy lampy w dowolnym miejscu. Magnetyczne mocowanie pozwala na swobodną regulację pozycji głowicy lampy, aby świeciła w wybranym przez Ciebie kierunku.

| Kolor | Biały |
| Zasilanie | Baterie AA - 3 szt. |
| Wysokość | 62 mm |
| Moc | 0,34 W |
| Łączność | Nie obsługuje |
| Czujniki | Czujnik ruchu |
| Zawartość zestawu | Lampa Instrukcja obsługi |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2800 K |
| Napięcie zasilania | 5 V |
| Typ | Kinkiet |
| Regulacja jasności | Tak |





