Głośnik multi room Denon Home 150 biały
Wzbogac swój dom o znakomity dźwięk, nowoczesne technologie oraz stylowy wygląd dzięki głośnikowi Denon Home 150. Bezprzewodowo odtwarza muzykę, oferując czyste brzmienie. Możesz go sparować z drugim Home 150 (nie dołączony) w trybie stereo lub połączyć z innymi urządzeniami obsługującymi technologię HEOS, aby cieszyć się ulubioną muzyką w całym domu dzięki funkcji multi room. Doświadcz najwyższej jakości dźwięku, bazującej na 110-letnim doświadczeniu w dziedzinie audio.
Oferta obejmuje głośnik Denon Home 150 w kolorze białym, widoczny na poniższym zdjęciu.

Moc i wydajność w Twoim domu
Głośnik bezprzewodowy multiroom Home 150, jak każdy produkt marki Denon, został stworzony, aby dostarczać najlepszą jakość dźwięku w swojej klasie. Zaawansowane technologie akustyczne, precyzyjnie dostrojone cyfrowe przetwarzanie sygnału oraz wysokiej klasy pełnozakresowe przetworniki zapewniają doskonałą wydajność w całym zakresie częstotliwości. Dodatkowo, dzięki możliwości połączenia dwóch głośników za pomocą aplikacji HEOS, możesz cieszyć się dźwiękiem stereo w jakości Hi-Fi. Odtwarzaj swoją kolekcję muzyki w wysokiej rozdzielczości z doskonałą precyzją i dbałością o szczegóły, na które zasługuje Twoja muzyka.

Niezawodne połączenie bezprzewodowe w głośniku Denon Home 150
Łącz się bezprzewodowo z głośnikiem Denon Home 150 za pomocą Wi-Fi, AirPlay 2 lub Bluetooth. Twórz odpowiedni nastrój dzięki swojej kolekcji muzycznej - nawet w formatach wysokiej rozdzielczości, takich jak FLAC 192 kHz/24 bit, WAV, ALAC oraz DSD 2.8/5.6 MHz. Wszystkie popularne serwisy streamingowe są w pełni zintegrowane i gotowe do użycia: Spotify Free i Premium, Amazon Music HD, TIDAL, TuneIn, Deezer i wiele innych.

Technologia Heos
Ciesz się indywidualnym dźwiękiem w każdym pokoju w Twoim domu dzięki wbudowanej technologii HEOS. Korzystając z sieci domowej, możesz również zgrupować dodatkowe głośniki Denon Home, soundbary, odtwarzacze sieciowe lub amplitunery AV, aby wypełnić cały dom tą samą muzyką. Z platformą HEOS, system multi room oferuje wiele możliwości. Co więcej, dzięki aplikacji HEOS łatwo rozpoczniesz korzystanie z urządzenia. Kontroluj wszystko z łatwością za pomocą swojego urządzenia mobilnego.

Steruj głosem i dotykiem
Wystarczy delikatny dotyk, aby rozpocząć swoją przygodę z muzyką. Nowoczesny interfejs z czujnikiem zbliżeniowym aktywuje się, gdy tylko zbliżysz do niego rękę. Przyciski funkcyjne podświetlają się, ujawniając swoje położenie i zapewniając pełną kontrolę nad głośnikiem Denon Home 150. Ponadto, urządzenie współpracuje z najnowszymi asystentami głosowymi. Użyj inteligentnego głośnika lub telefonu i wydawaj polecenia za pomocą Amazon Alexa, Google Assistant i Apple Siri.

Dokonaj najlepszego wyboru
Obejrzyj film prezentujący zalety i szczegóły głośnika bezprzewodowego Denon Home 150. Poznaj jego działanie oraz dowiedz się więcej, oglądając poniższy materiał wideo. Film poniżej ma charakter poglądowy produktu.
| Kolor | Biały |
| Kompatybilny z iPod/iPhone | Tak |
| Wysokość | 187 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Airplay Wi-Fi Bluetooth AirPlay |
| Informacje uzupełniające | 2 wbudowane wzmacniacze klasy D 1 tweeter 25mm 1 woofer 89mm Obsługa pendrive'a |
| Rodzaje wejść | USB - 1 szt. Wejście AUX - 1 szt. Złącze Ethernet (LAN) |
| Systemy multiroom | HEOS |
| Equalizer | Tak |
| Funkcje dodatkowe | Dotykowy interfejs zbliżeniowy Możliwość połączenia z subwooferem wspierającym technologię Heos Możliwość połączenia w parę stereo z drugim głośnikiem Home 150 Możliwość użycia dwóch głośników Home 150 jako surround dla soundbara DHT-S716H |
| Pasmo przenoszenia | 54 - 20 000 Hz |
| Obsługiwane formaty audio | AAC MP3 WAV WMA FLAC DSD ALAC |
| Obsługiwane serwisy | Tidal Spotify Deezer TuneIn Amazon Music |









