| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 45 dBA |
| Wysokość | 50 mm |
| Dodatkowe informacje | Regulacja nachylenia podstawki |
| Zasilanie | USB |
| Prędkość obrotowa | 800 obr./min. |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 1 szt. |
| Liczba wentylatorów | 5 |
| Kompatybilność z laptopami | 17,3" |
| Średnica wentylatora | 130 mm 50 mm |
| Materiały | Plastik Aluminium |
| Przepływ powietrza | 70 CFM |



















































