Interaktywny ekran dotykowy iiyama TF2215MC-B2 open frame
Monitor iiyama TF2215MC-B2 to urządzenie z funkcją dotyku, które znacząco poszerza możliwości obsługi aplikacji i specjalistycznego oprogramowania. Jego wszechstronność sprawia, że znajduje zastosowanie w różnych branżach. Idealnie sprawdzi się w punktach informacyjnych, sektorze przemysłowym oraz w biurach. Jest prosty w obsłudze i zapewnia komfortową pracę, co przekłada się na wyższą efektywność.

Technologia dotykowa oparta na pojemności
System ten korzysta z przewodnictwa elektrycznego, dzięki czemu dotyk jest wykrywany poprzez zmianę pojemności elektrycznej w miejscu kontaktu z ekranem. Powłoka ekranu zapewnia nie tylko wysoką jakość obrazu, ale także odporność na zarysowania i trwałość. Nawet zarysowania nie wpływają na funkcję dotyku. Panel rozpoznaje dotyk zarówno palcem (w tym w rękawiczkach lateksowych), jak i specjalnym rysikiem.

Dotyk przez szkło
Ekran można zamontować pod szybą, a funkcja dotyku będzie działać bez zakłóceń. To rozwiązanie szczególnie przydatne w miejscach, gdzie istnieje ryzyko zalania ekranu, na przykład w restauracjach.

Powłoka chroniąca przed odciskami i zabrudzeniami
Nano powłoka zapewnia płynne i precyzyjne działanie dotyku, a jednocześnie chroni ekran przed zabrudzeniami, kurzem i odciskami palców, co ułatwia utrzymanie czystości.

Łatwy montaż i ochronna piankowa obudowa
Obudowa z pianki o grubości 8 mm wokół krawędzi zapewnia idealne dopasowanie do miejsca instalacji oraz chroni przed kurzem i zabrudzeniami. Standardowe listwy montażowe ułatwiają instalację w kioskach, punktach sprzedaży czy innych interaktywnych systemach.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,247 x 0,247 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak informacji |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | Brak informacji |
| Pobór mocy podczas pracy | 19 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 1,2 W |
| Wysokość (z podstawą) | 315 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Listwy montażowe Zewnętrzny panel sterujący Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Zasilacz Kabel USB |
| Dodatkowe informacje | Ochrona przed pyłem i zachlapaniem IP65 (front) Uchwyt na kable |
| Czas reakcji | 14 ms |
| Technologia synchronizacji | Brak informacji |
| Technologia ochrony oczu | Brak informacji |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Dotykowy |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 2.0 Typu-B - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Brak informacji |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Nie |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |

























































