| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, TN |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,252 x 0,252 mm |
| Kontrast statyczny | 500:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 90 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 262 tys. |
| Pobór mocy podczas pracy | 10 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 347 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 60 stopni |
| Jasność | 220 cd/m² |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB-A -> USB-B Rysik - 1 szt. Kabel VGA Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz Kabel audio |
| Dodatkowe informacje | Twardość szkła - 7H Ochrona przed pyłem i zachlapaniem IP54 (front) Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. Wejście audio - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. DVI-D - 1 szt. USB 2.0 Typu-B - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Brak informacji |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Dotykowy |
| Przekątna ekranu | 15,6" |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1366 x 768 (WXGA) |
| Głośniki | Tak |

























































