| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, TN |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,271 x 0,271 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak informacji |
| Kąt widzenia w poziomie | 170 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 10 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 369 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 160 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 19,5" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Brak informacji |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1600 x 900 (HD+) |



















































