Hue White and Color Ambiance Taśma zewnętrzna (2m)
Zamień swój ogród lub balkon w kolorową przestrzeń jednym dotknięciem palca lub spraw, by światła zapalały się automatycznie, gdy wracasz do domu. Dzięki elastycznej taśmie oświetleniowej Philips Hue możesz stworzyć prostą ścieżkę przed domem lub uformować interesujące wzory na ścianie czy kolumnie.
Elastyczna, zewnętrzna taśma oświetleniowa o długości 5 metrów pozwala na dowolne kształtowanie i zginanie. Jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne, od niewielkich kałuż po długotrwałe ulewy. Dołączone klipsy i wkręty umożliwiają montaż w dowolnym miejscu.

Baw się światłem
Pobudź swoją kreatywność i dodaj uroku otoczeniu domu dzięki oświetleniu Philips Hue. W prosty sposób stworzysz wyjątkowy klimat, odpowiedni na każdą okazję, czy to spotkanie z przyjaciółmi, romantyczna kolacja czy chwila relaksu.
Korzystaj z 16 milionów kolorów oraz różnych odcieni białego światła, aby stworzyć niezapomnianą atmosferę. Oświetl drzewa, krzewy, ścieżki czy meble ogrodowe, aby podkreślić swoją przestrzeń. Dzięki aplikacji mobilnej Philips Hue zapisuj ulubione ustawienia światła i przywołuj je w dowolnym momencie jednym dotknięciem palca.

Odblokuj pełne możliwości inteligentnego oświetlenia
Użyj łącza Bluetooth, aby natychmiast kontrolować oświetlenie w ogrodzie lub połącz źródło światła z mostkiem Philips Hue (sprzedawany oddzielnie), który uruchamia zintegrowaną sieć Zigbee w każdym produkcie Hue, oferując bardziej zaawansowane sterowanie inteligentnym oświetleniem.
Dzięki mostkowi zyskujesz pełen zakres możliwości inteligentnego oświetlenia, które można kontrolować za pomocą aplikacji mobilnej na urządzenia iOS i Android oraz systemów Alexa, Apple Homekit i Asystenta Google.

| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 900 lm |
| Klasa energetyczna | A |
| Łączność | Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Stopień ochrony IP67 |
| Długość | 2 m |
| Typ | Zestaw |
| Zawartość zestawu | Taśma LED Zasilacz |
| Sterowanie | Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Moc | 19 W |
| Funkcje | Regulacja temperatury koloru Regulacja jasności |
| Możliwość cięcia | Nie |





