LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 1
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 2LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 2
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 3LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 3
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 4LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 4
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 5LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 5
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 6LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 6
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 7LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 7
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 8LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 8
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 9LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 9
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 10LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 10
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 11LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 11
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 12LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 12
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 2
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 3
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 4
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 5
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 6
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 7
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 8
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 9
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 10
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 11
LG 55UM7050 - 562284 - zdjęcie 12
LG 55UM7050
  • Przekątna:55"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:LED
Specyfikacja
Opinie
5,0/5
(1 opinia)
5
Opinie użytkowników (1)
Roni
Roni
5 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 44" - 49"