| Maksymalna odległość od ściany | 390 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub Szablon do wiercenia otworów Elementy montażowe |
| Wysokość | 250 mm |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 100x100 200x100 200x200 75x75 100x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 40" |
| Minimalna odległość od ściany | 50 mm |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Regulacja | W pionie i poziomie Możliwość złożenia uchwytu |

















