| Kolor | Czarny |
| Maksymalna odległość od ściany | 473 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub Szablon do wiercenia otworów Elementy montażowe |
| Wysokość | 430 mm |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400x400 200x200 600x400 300x300 |
| Maksymalny rozmiar TV | 84" |
| Minimalna odległość od ściany | 60 mm |
| Maksymalny udźwig | 50 kg |
| Regulacja | W pionie i poziomie Regulacja wysokości |

