| Kolor | Czarny |
| Maksymalna odległość od ściany | 25 mm |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400x400 400x200 200x200 600x400 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 84" |
| Minimalna odległość od ściany | 25 mm |
| Maksymalny udźwig | 100 kg |
| Regulacja | Brak regulacji |

















