| Kolor | Czarny |
| Maksymalna odległość od ściany | 510 mm |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub Szablon do wiercenia otworów Elementy montażowe |
| Wysokość | 430 mm |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400x400 400x200 200x200 600x400 300x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 84" |
| Minimalna odległość od ściany | 64 mm |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Regulacja | W pionie i poziomie Możliwość złożenia uchwytu Dodatkowa możliwość wypoziomowania |

















