| Kolor | Czarny |
| Dołączone akcesoria | Komplet śrub Szablon do wiercenia otworów Elementy montażowe |
| Wysokość | 480 mm |
| Rodzaj | Ścienny |
| Standard VESA | 400x400 400x200 100x100 200x100 200x200 300x300 400x300 300x200 100x200 200x300 200x400 300x100 300x400 |
| Maksymalny rozmiar TV | 90" |
| Minimalna odległość od ściany | 20 mm |
| Maksymalny udźwig | 80 kg |
| Regulacja | W pionie |

















