| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,155 x 0,155 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak informacji |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 38 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 1 W |
| Wysokość (z podstawą) | 559 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Klasa energetyczna | G |
| Czas reakcji | 10 ms (GTG) |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel USB-C Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Przekątna ekranu | 26,9" |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable Wbudowany HUB USB |
| Złącza | HDMI - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla grafika i fotografa |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Typ ekranu | Płaski |
| Technologia synchronizacji | Brak informacji |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Adobe RGB: 99% |
| HDR | Nie |





























































