| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,160 x 0,160 mm |
| Kontrast statyczny | 700:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak informacji |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | Brak informacji |
| Pobór mocy podczas pracy | 11 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0 W |
| Wysokość (z podstawą) | 208 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | F |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort -> USB-C Kabel USB-A -> USB-C Przejściówka USB-C -> USB |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 14" |
| Złącza | USB Typu-C (z DisplayPort) - 1 szt. |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Brak informacji |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | Nie |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Nie |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |































































