Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 1
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 2Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 2
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 3Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 3
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 4Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 4
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 5Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 5
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 6Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 6
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 7Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 7
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 8Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 8
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 9Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 9
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 10Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 10
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 11Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 11
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 12Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 12
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 13Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 13
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 14Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 14
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 15Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 15
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 16Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 16
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 2
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 3
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 4
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 5
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 6
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 7
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 8
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 9
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 10
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 11
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 12
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 13
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 14
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 15
Sony KD-49XH9505 - 578568 - zdjęcie 16
Sony KD-49XH9505
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Kabel i złączka ART AL-05 katowyKabel i złączka ART AL-05 katowy
Antena OPTICUM BX 1000+ Olympia ComboAntena OPTICUM BX 1000+ Olympia Combo
Pozostałe STRONG STRONG LEAP UNAPozostałe STRONG STRONG LEAP UNA
Pozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TVPozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TV
Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2
Antena TechniSat DIGITENNE TT4Antena TechniSat DIGITENNE TT4
Antena TechniSat SLIMTENNE CE UHDAntena TechniSat SLIMTENNE CE UHD
Antena TechniSat TECHNIDISH 80Antena TechniSat TECHNIDISH 80
Antena TechniSat SMARTTENNE 5 HDAntena TechniSat SMARTTENNE 5 HD
Listwa zasilająca HSK DATA ACAR MiniListwa zasilająca HSK DATA ACAR Mini
Opinie
4,7/5
(11 opinii)
5
Opinie użytkowników (11)
Arkadiusz
Arkadiusz
5 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55" - 59"
Martyna
Martyna
5 lat temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 44" - 49"
Gracjan
Gracjan
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 60” - 69"
Jacek
Jacek
Bartłomiej
Bartłomiej
Łukasz
Łukasz
Dominik
Dominik
Nina
Nina
Jakub
Jakub
Milan
Milan
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 70" - 79"
Przemysław
Przemysław