Yeelight Bedside Lamp D2
Oświetl swoje mieszkanie z pomocą Yeelight Bedside Lamp D2, która doda wnętrzu atmosfery i umożliwi dostosowanie światła do aktualnego nastroju. Lampa jest bardzo prosta w obsłudze - wystarczy dwukrotnie dotknąć, aby ją włączyć lub wyłączyć.
Możesz swobodnie regulować i zmieniać ustawienia dotyczące jasności, temperatury barwowej oraz koloru. To nowoczesne oświetlenie odmieni Twoje życie i wprowadzi Cię w świat nowych technologii.

Kolorowe, delikatne i przyjemne światło
W trybie zmiany kolorów, lampa automatycznie przechodzi między różnymi barwami, doskonale wpisując się w nastrój wieczoru. Ustaw harmonogram, aby lampka subtelnie gasła, gdy zasypiasz, lub włącz tryb czytania, który automatycznie dobierze najlepsze dla oczu natężenie i kolor światła.

Inteligentne sterowanie
Bez trudu połączysz lampę D2 z aplikacjami Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa oraz Samsung Smart Things. Lampa może współdziałać z innymi inteligentnymi urządzeniami w Twoim domu w prosty i szybki sposób, dzięki zaawansowanej aplikacji na smartfona. Steruj lampą za pomocą asystenta głosowego Siri i wydawaj jej polecenia, zarządzanie domem nigdy nie było tak łatwe.

| Kolor | Biały |
| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 240 lm |
| Dodatkowe informacje | Ustawienia harmonogramu - automatyczne przyciemnianie |
| Wysokość | 100 mm |
| Sterowanie | Automatyczne Aplikacja mobilna (Android, iOS) Panel sterowania na obudowie |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Typ | Biurkowa |
| Zawartość zestawu | Lampa |
| Barwa światła | RGB |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 1700 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 100 - 240 V |
| Moc | 5 W |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania |

