| Poziom zabezpieczeń DIN (66399) | P-5 |
| Wysokość | 533 mm |
| Dodatkowe informacje | Obudowa na kółkach Funkcja cofania Zabezpieczenie termiczne |
| Przeznaczenie produktu | Małe biuro |
| Maksymalna ilość kartek jednorazowo | 15 szt. |
| Rodzaj cięcia | Ścinki |
| Niszczy | Papier Zszywki i spinacze Karty plastikowe |
| Szybkość niszczenia | 2 m/min |
| Maksymalny format dokumentu | A4 |
| Poziom głośności | 70 dB |
| Cykl pracy | 20 min pracy / 15 min odpoczynku |
| Funkcja start/stop | Automatyczna |
| Rozmiar cięcia | 2 x 12 mm |
| Funkcja cofania | Tak |
| Automatyczny podajnik | Nie |

















