Niszczarka Fellowes LX201 czarna
Odkryj linię urządzeń LX od Fellowes, twórcy pierwszej niszczarki osobistej. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań, niszczarki te maksymalizują efektywność niszczenia i oszczędzają czas. Zaawansowana technologia komunikacji z użytkownikiem IntelliBar™ oferuje 5 funkcji, które eliminują zacięcia, zapewniają bezpieczeństwo, wysoką wydajność oraz łatwość użytkowania.

Funkcje wyświetlacza IntelliBAR™
- Sensor czasu pracy - urządzenie informuje, gdy zbliża się koniec czasu pracy ciągłej i konieczne jest schłodzenie podzespołów.
- Czujnik wydajności pracy - wykrywa możliwość włożenia większej liczby kartek.
- 100% Jam Proof™ - zapobiega przeciążeniu urządzenia, inteligentnie dzieląc dokumenty na mniejsze partie.
- Wskaźnik zapełnienia kosza - informuje, gdy kosz na ścinki jest prawie pełny i wymaga opróżnienia.
- SafeSense® - opatentowany czujnik bezpieczeństwa, który zatrzymuje pracę noży, gdy szczelina wejściowa zostanie dotknięta przez ludzi lub zwierzęta.

Imponujące możliwości
Niszczarka Fellowes LX201 jest idealna do użytku w małym biurze przez jedną osobę. Niszczy dokumenty na mikrościnki o wymiarach 2 x 12 mm. Kartka A4 jest przetwarzana na ponad 2500 ścinków, co czyni urządzenie doskonałym do niszczenia dokumentów z poufnymi informacjami.
Urządzenie zapewnia wysoki poziom ochrony niszczonych materiałów: P-5 dla dokumentów papierowych i T-5 dla kart kredytowych. Dodatkowo, niszczy dokumenty ze zszywkami i małymi spinaczami oraz karty kredytowe.

| Poziom zabezpieczeń DIN (66399) | P-5 |
| Wysokość | 527 mm |
| Dodatkowe informacje | Obudowa na kółkach Funkcja cofania Zabezpieczenie termiczne |
| Przeznaczenie produktu | Małe biuro |
| Maksymalna ilość kartek jednorazowo | 12 szt. |
| Rodzaj cięcia | Ścinki |
| Niszczy | Papier Zszywki i spinacze Karty plastikowe |
| Szybkość niszczenia | 2 m/min |
| Maksymalny format dokumentu | A4 |
| Poziom głośności | 70 dB |
| Cykl pracy | 10 min pracy / 15 min odpoczynku |
| Funkcja start/stop | Automatyczna |
| Rozmiar cięcia | 2 x 12 mm |
| Funkcja cofania | Tak |
| Automatyczny podajnik | Nie |
| Pojemność kosza | 22 l |































