Xiaomi Mi TV Stick - odtwarzacz multimedialny
Xiaomi Mi TV Stick to kompaktowy, przenośny odtwarzacz multimedialny, który można podłączyć do telewizora, monitora lub projektora za pomocą złącza HDMI. Urządzenie waży jedynie 30 gramów, co sprawia, że zmieści się nawet w kieszeni. Nie martw się o kable, wystarczy podłączyć Mi TV Stick do zgodnego urządzenia, aby uczynić je inteligentnym.
Z wbudowanym standardem Chromecast, Xiaomi Mi TV Stick umożliwia łatwe przesyłanie wideo i innych treści z Twojego smartfona, tabletu lub laptopa w jakości Full HD bezpośrednio na telewizor. W zestawie znajduje się również pilot Bluetooth, który znacznie ułatwia obsługę odtwarzacza Mi TV Stick.

Bezprzewodowe przesyłanie treści na telewizor
Xiaomi Mi TV Stick działa na systemie operacyjnym Android TV 9.0, co zapewnia wsparcie dla głosowego wyszukiwania oraz łączności Chromecast. Dzięki temu możesz oglądać swoje ulubione seriale na dużym ekranie, grać w gry mobilne, sprawdzać wiadomości lub słuchać radia.
Dodatkowo, Mi TV Stick zaproponuje filmy do obejrzenia na podstawie Twojej aktywności i preferencji w serwisach YouTube oraz Google Play. Pobierz swoją ulubioną aplikację do streamowania z Google Play i ciesz się rozrywką przez długie godziny.

Prosta obsługa dzięki pilotowi Bluetooth
Nie musisz już wpisywać na ekranie swojego smartfona, aby znaleźć treści do wyświetlenia na telewizorze. W zestawie z odtwarzaczem Xiaomi Mi TV Stick otrzymujesz również bezprzewodowy pilot Bluetooth z wbudowanym mikrofonem. Wystarczy nacisnąć dedykowany przycisk, aby aktywować Asystenta Google i wydać mu polecenie. Możesz w ten sposób szukać filmów, piosenek lub zapytać o prognozę pogody. Możesz także zarządzać inteligentnymi urządzeniami w swoim domu.
Dodatkowo, pilot ma specjalne przyciski dla popularnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix i Amazon Prime Video. Dzięki nim szybko przejdziesz do sekcji, gdzie możesz wybrać serial lub film do oglądania, bez potrzeby sięgania po smartfon lub tablet.

| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Smart TV |
| Wysokość | 92 mm |
| Łączność | Bluetooth Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Dołączone akcesoria | Pilot Zasilacz |
| Procesor | 4 rdzenie Cortex-A53 2.0GHz |
| Rodzaje wyjść / wejść | HDMI - 1 szt. microUSB - 1 szt. |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Obsługiwane formaty audio | OGG AAC MP3 FLAC |
| System operacyjny | Android 9.0 |

















