Power Bank Anker PowerCore 5000 mAh Czarny
Anker PowerCore to niewielki power bank o pojemności 5000 mAh w kolorze czarnym. Jego kompaktowe wymiary umożliwiają zabranie go wszędzie, gdzie jest potrzebny. Cylindryczna konstrukcja zawiera energię wystarczającą na dwa szybkie naładowania telefonu.

Technologie PowerIQ i Voltage Boost
Dzięki technologii PowerIQ w power banku Anker PowerCore 5000, każde urządzenie zostanie naładowane w możliwie najkrótszym czasie. To możliwe dzięki inteligentnemu rozpoznawaniu podłączonego sprzętu, co pozwala na dostosowanie optymalnego, szybkiego ładowania.
Ponadto, technologia Voltage Boost przyspiesza ładowanie, dostosowując moc wyjściową do oporu kabla. Dzięki temu długie lub starsze kable nie wpływają na szybkość ładowania, zapewniając stałe ładowanie z maksymalną prędkością.

Bezpieczeństwo użytkowania dzięki technologii MultiProtect
Korzystanie z power banku Anker PowerCore 5000 jest bezpieczne dzięki technologii MultiProtect, która łączy 10 funkcji ochronnych współpracujących ze sobą. W ten sposób zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich urządzeń.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 5 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Dodatkowe informacje | Szybkie ładowanie PowerIQ Zabezpieczenie przed przeładowaniem Wskaźnik LED Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem |
| Wysokość | 33 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB - microUSB |
| Długość | 108 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) Micro USB (In) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C micro USB Lightning mini USB USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2 A |





















































