Smart LED Bulb Essential RGB
Inteligentna żarówka Smart LED Bulb Essential pozwala na stworzenie własnego inteligentnego domu. Możesz nią zarządzać za pomocą specjalnej aplikacji, zmieniając intensywność i kolor światła, a także ustalając godziny włączania i wyłączania. Całkowicie regulowana temperatura barw od 1700K do 6500K umożliwia dostosowanie do Twoich upodobań i nastroju.

| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 950 lm |
| Moc | 9 W |
| Łączność | Wi-Fi |
| Temperatura barwowa | 1700 K - 6500 K |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Możliwość tworzenia grup żarówek |
| Barwa światła | RGB |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Grzybek/Gruszka |





