| Kolor | Czarny |
| Oplot | Nie |
| Złącza kątowe | Nie |
| Obsługiwane zasilanie | do 100 W |
| Długość | 1,5 m |
| Typ produktu | Thunderbolt - Thunderbolt |
| Złącze 1 | Thunderbolt 3 męskie |
| Złącze 2 | Thunderbolt 3 męskie |
| Zastosowanie | Ładowanie Wideo Transmisja danych |
| Pozłacane styki | Nie |
| Obsługiwana rozdzielczość | 4K (4096x2160, 60 kl./s) 8K (7680x4320, 30 kl./s) |
| Obsługiwane standardy i technologie | Thunderbolt 3 Power Delivery (PD) Thunderbolt 4 Wsparcie dla 3D |
| Przepustowość | do 40 Gbit/s |



































