Inteligentna żarówka TP-Link Tapo L510E
Utwórz inteligentne oświetlenie w swoim mieszkaniu dzięki żarówce TP-Link. Nowoczesna technologia LED użyta w Tapo L510E zużywa mniej energii niż większość podobnych żarówek. Wystarczy połączyć żarówkę L510E z domowym Wi-Fi i to wszystko. Nie potrzebujesz dodatkowego huba ani innych urządzeń, a wszystkie ustawienia możesz wygodnie kontrolować za pomocą aplikacji mobilnej.

Działaj zgodnie z harmonogramem
Zaprogramuj harmonogram oświetlenia, aby określić, kiedy światło ma się włączać i wyłączać. Tryb wschodu i zachodu słońca zapewni automatyczne włączanie światła zgodnie z Twoją strefą czasową.

Zdalne sterowanie i kontrola głosowa
Kiedy wracasz późno z pracy, wystarczy, że wyciągniesz smartfona i uruchomisz aplikację Tapo. Jedno kliknięcie i światło jest włączone. A będąc w domu, połącz działanie żarówki z Amazon Alexa lub Asystentem Google, aby sterować nią za pomocą głosu.

Tryb Poza domem
Martwisz się o bezpieczeństwo swojego domu, gdy wyjeżdżasz z rodziną na wakacje? Funkcja przygaszania żarówki Tapo L510E będzie pomocna. Światło włącza się i wyłącza o losowych porach, co sprawia, że osoby z zewnątrz mogą odnieść wrażenie, że ktoś jest w domu.

Szybka konfiguracja i obsługa
Z aplikacją Tapo masz pełną kontrolę. Dostosuj oświetlenie do sytuacji i pory dnia, aby zawsze czuć się komfortowo w swoim domu. Znalazłeś idealne światło do oglądania filmów? Zapisz to ustawienie i ciesz się odpowiednią atmosferą podczas każdego wieczoru filmowego. Rozwiązania Tapo wprowadzą do Twojego życia inteligentne udogodnienia.

| Klasa energetyczna | F |
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Dodatkowe informacje | Sterowanie za pomocą aplikacji w telefonie |
| Łączność | Wi-Fi |
| Sterowanie | Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Zawartość zestawu | Instrukcja szybkiej instalacji |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E27 |





















