| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak informacji |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 54 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 374 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Przeznaczenie produktu | Dla grafika i fotografa |
| Typ ekranu | Płaski |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 2 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% DCI-P3: 90% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |































































