Lampa Mi Smart LED Desk Lamp Pro
To uniwersalna lampa biurkowa, która oferuje pełne oświetlenie blatu, a jej nowoczesny wygląd oraz prosta budowa doskonale wkomponują się w każde wnętrze w Twoim domu. Dodatkowo, zajmuje niewiele miejsca, co umożliwia łatwe przenoszenie lampy w dowolne miejsce.

Większa jasność, lepsza widoczność
Odpowiednie oświetlenie jest kluczowym elementem w naszym życiu, ponieważ ma bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie. Lampa Mi Smart LED Desk Lamp Pro zapewnia wygodę oraz wspomaga koncentrację podczas pracy lub nauki, dzięki regulowanej temperaturze w zakresie od 2500 do 4800K. Szeroki wachlarz ustawień oraz możliwość regulacji lampy w trzech osiach umożliwia dostosowanie urządzenia do Twoich potrzeb.

Łatwe sterowanie z poziomu smartfona
Z pomocą aplikacji Mi Home lub Yeelight możesz zdalnie zarządzać Desk Lamp Pro. Dedykowana aplikacja umożliwia proste sterowanie lampą z poziomu smartfona. Ustaw odpowiednie parametry i ciesz się komfortową pracą.
Dodatkowo, urządzenie współpracuje z asystentami głosowymi, co znacznie ułatwia kontrolę nad lampą za pomocą prostych poleceń, a Twój dom stanie się jeszcze bardziej inteligentny.

| Kolor | Biały |
| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | F |
| Strumień świetlny | 700 lm |
| Dodatkowe informacje | Regulowana wysokość |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Wysokość | 410 mm |
| Łączność | Wi-Fi |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Panel sterowania na obudowie |
| Typ | Biurkowa |
| Barwa światła | Biała |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2500 K - 4800 K |
| Napięcie zasilania | 12 V |

