Yeelight Taśma LED Lightstrip 1S RGB (2m)
Inteligentna taśma 1S umożliwia stworzenie unikalnej atmosfery w Twoim domu. Możesz nią zarządzać za pomocą aplikacji Yeelight, asystentów głosowych lub przełącznika. Dzięki elastyczności, taśma może być zamontowana w dowolnym miejscu, gdzie jest potrzebna. Za telewizorem, wokół obrazu, pod łóżkiem i w wielu innych lokalizacjach. Taśma nie tylko oświetli pomieszczenia, ale także ozdobi Twój dom i pozwoli na stworzenie dowolnego nastroju.

Trwała, solidna i funkcjonalna
Bezrtęciowy żel PU pozwala taśmie LED na dopasowanie się do każdej formy. Ma wyjątkowo elastyczną strukturę, która nie tylko chroni diody, ale także ułatwia montaż, poddając się podczas instalacji.
Możesz włączyć lub wyłączyć taśmę za pomocą przycisku lub zmienić kolor przez dłuższe przytrzymanie. To szczególnie przydatne w nocy, gdy nie możesz znaleźć swojego smartfona.

Zgraj muzykę z taśmą LED
Od niebieskiego do pomarańczowego, od nocnego do dziennego światła. Skorzystaj z gotowych ustawień w aplikacji YEELIGHT – zapewnia ona szybki dostęp do wielu kolorów pasujących do różnych nastrojów. Możesz także dodawać ulubione kompozycje do swoich preferencji. W prosty sposób zmienisz atmosferę w domu, regulując temperaturę i barwę światła.
Użyj taśmy, aby stworzyć romantyczny nastrój, gdziekolwiek chcesz. Wybierz spośród 16 milionów kolorów i ciesz się wyjątkową atmosferą, niezależnie od tego, co robisz. Dzięki aplikacji YEELIGHT możesz zsynchronizować rytm muzyki ze światłem, tworząc jeszcze lepsze warunki do zabawy.

Niezapomniane wrażenia podczas gry
Współpraca Yeelight z renomowanym producentem sprzętu gamingowego Razer zaowocowała udaną integracją z systemem Razer Chroma RGB. Dzięki temu możesz cieszyć się unikalnym, immersyjnym doświadczeniem w grach, którego dynamika zostanie dodatkowo wzmocniona przez niesamowity pokaz świateł.
Taśma Yeelight 1S może być również zintegrowana z innymi urządzeniami w domu, dzięki zgodności z Apple HomeKit, Google Home, Amazon Alexa czy Samsung SmartThings.

Prosty montaż i rozbudowa
Taśma samoprzylepna na odwrocie taśmy LED została zaprojektowana z myślą o łatwej instalacji. Produkt jest gotowy do montażu, wystarczy usunąć wierzchnią warstwę i przykleić diody w odpowiednim miejscu.
Taśmy 1S można łączyć ze sobą do długości 10m dzięki dostępnym przedłużeniom (Yeelight Lightstrip Extension 1m). Można je także przycinać, jeśli potrzebujesz krótszego odcinka w danym miejscu.

| Klasa energetyczna | B |
| Żywotność | 25 000 h |
| Łączność | Wi-Fi |
| Dodatkowe informacje | Możliwość przedłużenia Stopień ochrony IP65 |
| Długość | 2 m |
| Zawartość zestawu | Taśma LED Zasilacz |
| Sterowanie | Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Aplikacja mobilna (Android, iOS) Pilot |
| Typ | Zestaw |
| Barwa światła | RGB |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Moc | 7,5 W |
| Funkcje | Regulacja temperatury koloru Zmieniające się kolory (LED) Regulacja jasności |
| Możliwość cięcia | Nie |





