Podstawka chłodząca Cooler Master Notepal U2 Plus V2
Cooler Master Notepal U2 Plus V2 to chłodząca podstawka do laptopów, stworzona z poliestrowego włókna syntetycznego oraz lekkiego aluminium. Jej budowa jest smukła, a jednocześnie solidna.

Wydajność i stabilność
Spód podstawki Cooler Master Notepal U2 Plus V2 pokryty jest gumowym materiałem, który zapobiega jej przesuwaniu. Wewnątrz znajdują się dwa wentylatory o średnicy 80 mm każdy, które chłodzą laptopa od dołu i zapewniają odpowiedni przepływ powietrza.

| Kolor | Czarny |
| Poziom hałasu | 21 dBA |
| Wysokość | 53 mm |
| Dodatkowe informacje | Regulacja wysokości podstawki Regulacja nachylenia podstawki |
| Zasilanie | USB |
| Rodzaje wyjść / wejść | USB 2.0 - 1 szt. |
| Kompatybilność z laptopami | 17" |
| Średnica wentylatora | 80 mm |
| Materiały | Stal Aluminium |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Prędkość obrotowa | 2000 obr./min. |
| Przepływ powietrza | 31 CFM |



























