Lampka nocna Gosund Smart Light RGB LB3
Inteligentny dom to możliwość prostego i zdalnego zarządzania urządzeniami, takimi jak lampka nocna Gosund Smart Light RGB LB3. Wybierz funkcjonalne i elastyczne oświetlenie, które pozwoli Ci stworzyć niepowtarzalny klimat w zależności od sytuacji. Dobieraj kolory oraz intensywność światła, twórz własne sceny i kontroluj lampę za pomocą aplikacji lub komend głosowych.

Zarządzaj oświetleniem według własnych upodobań
Inteligentna lampka Gosund Smart Light RGB LB3 dostarczy Ci zupełnie nowych doznań wizualnych. Tryb RGB+W umożliwi Ci stworzenie wyjątkowej atmosfery na różne okazje. Możesz także ustalać własne harmonogramy włączania i wyłączania światła, aby budzić się rano w delikatnym białym świetle lub zasypiać w ciepłej, stonowanej barwie.

Kompaktowy i elegancki wygląd
Z uwagi na swoje niewielkie wymiary i stylowy design, lampa Gosund Smart Light RGB idealnie wkomponuje się w aranżację każdego wnętrza. Elegancki i intuicyjny panel dotykowy umożliwia łatwe sterowanie lampą Gosund Smart Light RGB LB3. Włączaj i wyłączaj lampę, wybieraj kolor oświetlenia oraz reguluj jego jasność.

Prosta i szybka konfiguracja
Wystarczy podłączyć lampę Gosund Smart Light RGB za pomocą dołączonego kabla micro USB do zasilacza, pobrać aplikację na telefon i dodać urządzenie, aby cieszyć się inteligentnym oświetleniem w swoim domu. Dzięki aplikacji możesz kontrolować światło praktycznie z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Lampka jest również kompatybilna z asystentami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Assistant.

| Kolor | Biały |
| Strumień świetlny | 150 lm |
| Wysokość | 225 mm |
| Zawartość zestawu | Lampa Instrukcja obsługi Kabel USB |
| Typ | Nocna |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Panel sterowania na obudowie Głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Barwa światła | RGB |
| Moc | 5 W |
| Regulacja jasności | Tak |







