

















Dobry sprzęt, w dobrej cenie
Aspire 3
Obsługuję na nim głównie pocztę, przeglądarkę, excela i kalkulator więc wymagań dużych nie ma. Cieszę się ,że ekran jest spory i ,że jest klawiatura numeryczna :)
Not bad
Spoko średniak z dobrym ekranem. Jasny, wyraźny a system się nie tnie przy kilku otwartych apkach.
Super
Nie chciałam przepłacać ale też nie chciałam jakiegoś badziewia. Siedzę głównie w sieci korzystam z apek od google. Do tego taki laptop jest w sam raz. Ekran można ustawić na ciepłe kolory eliminując niebieski :)
Aspire 3
Najwięcej siedzę w sieci a ,że mam dobre Wifi 600 mb/s to i laptop się sprawdza. Przesłanie plików na dysk trwa chwilę, puszczenie ich dalej też. Ekran IPS ładnie się sprawuje.