Biznesowy monitor Eizo EV3895-WT Curved
Zarządzaj wszystkimi zadaniami dzięki biznesowemu monitorowi Eizo EV3895-BK Curved. Zaprojektowany z myślą o codziennym użytkowaniu w biurze, wyróżnia się ergonomiczną konstrukcją oraz nowoczesnymi technologiami ochrony wzroku. Eizo EV3895-WT Curved zapewnia korporacyjną jakość obrazu z imponującą ilością detali. Stwórz komfortowe warunki pracy, co przyczyni się do zwiększenia efektywności w biznesie.

Więcej przestrzeni, niezakłócony obraz
Model EV3895 dysponuje ultraszerokim, zakrzywionym wyświetlaczem o przekątnej 37,5”, rozdzielczości UWQHD+ (3840 x 1600) oraz proporcjach 24:10. Oznacza to, że wyświetla niemal trzykrotnie więcej pikseli niż monitory o standardowej rozdzielczości Full HD. Użytkownicy zyskują obszerną przestrzeń roboczą, na której można wygodnie rozmieszczać okna różnych aplikacji.
Im bliżej dużego monitora znajduje się użytkownik, tym większa odległość między jego oczami a bocznymi krawędziami ekranu. Delikatne zakrzywienie panelu sprawia, że cała jego powierzchnia jest praktycznie w tej samej odległości od oczu. Takie rozwiązanie ułatwia koncentrację i poprawia widoczność obrazu.

Zarządzaj wieloma komputerami PC na jednym ekranie
Funkcja Picture-by-Picture (PbyP) pozwala na jednoczesne wyświetlanie sygnału z trzech źródeł. Dzięki temu użytkownik nie musi tracić czasu na przełączanie się między źródłami audio i wideo, gdy korzysta z więcej niż jednego komputera. Do wyboru jest 6 predefiniowanych układów okien PbyP.
Gdy w trybie Picture-by-Picture wyświetlane są jednocześnie obrazy z trzech różnych źródeł sygnału, funkcja Main Window Swap umożliwia błyskawiczną zmianę układu okien. Dzięki temu możesz skupić się na informacjach, które są w danym momencie najważniejsze.

Łatwe połączenie przez USB-C
Monitor został wyposażony w port USB-C, co ułatwia jego podłączenie. Złącze USB-C przesyła sygnały wideo, audio oraz USB, a także dostarcza zasilanie do podłączonych urządzeń. To bardzo wygodne rozwiązanie, gdy użytkownik przełącza się między stacjami roboczymi lub pracuje poza biurem – po powrocie wystarczy podłączyć jedną wtyczkę.
Złącze USB-C monitora dostarcza moc 85 W, co umożliwia efektywne ładowanie laptopów, a nawet małych stacji roboczych. Użytkownik nie musi więc nosić ze sobą ciężkiego, nieporęcznego zasilacza.

Zabierz swoje ustawienia ze sobą
Autorskie oprogramowanie EIZO Screen InStyle oferuje funkcję „Color Briefcase”, która umożliwia zapisanie preferencji dotyczących ustawień ekranu i łatwe przenoszenie ich między monitorami. Aby automatycznie zastosować własne ustawienia na nowym urządzeniu, wystarczy podłączyć laptop do monitora. Funkcja ta jest szczególnie przydatna w biurach stosujących hot-desking oraz w środowiskach, gdzie z jednego urządzenia korzysta wiele osób.

Ulga dla oczu
Monitor oferuje szereg funkcji, które pomagają użytkownikowi lepiej koncentrować się na wykonywanych zadaniach oraz zmniejszyć zmęczenie oczu podczas długotrwałej pracy. Czujnik Auto EcoView monitoruje zmiany oświetlenia w otoczeniu w ciągu dnia i automatycznie dostosowuje optymalny poziom jasności ekranu, aby zapobiec zmęczeniu oczu.
FlexScan EV3895 wykorzystuje hybrydowe rozwiązanie, które pozwala na regulację jasności bez zauważalnego migotania, przy jednoczesnym zachowaniu stabilności koloru. Co więcej, korzysta z podświetlenia LED, które umożliwia precyzyjne dostosowanie jasności ekranu, a nawet ustawienie jej na poziomie zaledwie 1% wartości maksymalnej.

| Kolor | Biały |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 24:10 |
| Wielkość plamki | 0,229 x 0,229 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | Brak informacji |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 29 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 604 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 1W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-A -> USB-B Kabel USB-C Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 2 szt. USB Typu-C (z DisplayPort) - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 2 szt. |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 37,5" |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 1600 (UW4K/WQHD+) |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% DCI-P3: 94% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |



























































