ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie
ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 1
ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 2ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 2
ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 3ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 3
ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 4ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 4
ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 5ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 5
ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 6ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 6
ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 7ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 7
ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 2
ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 3
ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 4
ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 5
ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 6
ASUS TUF VG34VQL1B - 624842 - zdjęcie 7
ASUS TUF VG34VQL1B
Karta informacyjna produktu
    Karta informacyjna produktu
  • Przekątna:34"
  • Rozdzielczość ekranu:3440 x 1440
  • Matryca:LED, VA
  • Częstotliwość odświeżania ekranu:165 Hz
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Słuchawka SMX Słuchawki KoonSłuchawka SMX Słuchawki Koon
Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)Głośnik komputerowy Creative 2.0 Pebble (czarny)
Uchwyt do monitorów Silver Monkey UM-200Uchwyt do monitorów Silver Monkey UM-200
Zestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 WirelessZestaw (Mysz + Klawiatura) Logitech MK270 Wireless
Napęd optyczny Gembird Napęd DVD na USBNapęd optyczny Gembird Napęd DVD na USB
Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400Dysk wewnętrzny GOODRAM 512GB 2,5" SATA SSD CX400