Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 1
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 2Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 2
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 3Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 3
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 4Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 4
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 5Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 5
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 6Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 6
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 7Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 7
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 8Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 8
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 9Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 9
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 10Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 10
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 11Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 11
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 12Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 12
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 13Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 13
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 2
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 3
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 4
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 5
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 6
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 7
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 8
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 9
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 10
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 11
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 12
Samsung UE55AU8002 - 627747 - zdjęcie 13
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Kabel i złączka ART AL-05 katowyKabel i złączka ART AL-05 katowy
Antena OPTICUM BX 1000+ Olympia ComboAntena OPTICUM BX 1000+ Olympia Combo
Pozostałe STRONG STRONG LEAP UNAPozostałe STRONG STRONG LEAP UNA
Pozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TVPozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TV
Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2
Antena TechniSat DIGITENNE TT4Antena TechniSat DIGITENNE TT4
Antena TechniSat SLIMTENNE CE UHDAntena TechniSat SLIMTENNE CE UHD
Antena TechniSat TECHNIDISH 80Antena TechniSat TECHNIDISH 80
Antena TechniSat SMARTTENNE 5 HDAntena TechniSat SMARTTENNE 5 HD
Listwa zasilająca HSK DATA ACAR MiniListwa zasilająca HSK DATA ACAR Mini
Opinie
4,9/5
(66 opinii)
5
Opinie użytkowników (66)
Izabella
Izabella
Potwierdzony zakup
4 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 33" - 43"
Wodnik
Wodnik
Potwierdzony zakup
4 lata temu
Czysty obraz, dobry dźwięk . Polecam ten model. ... Rozwiń dalej
Polecam83
Polecam83
Krystian
Krystian
Majka
Majka
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55" - 59"
Marek
Marek
Wysoka jakoś obrazu,  bardzo ładne klory. ... Rozwiń dalej
Witek
Witek
Grażka
Grażka
Chwalcie Pana
Chwalcie Pana
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 70" - 79"
Wielki jak stodoła
... Rozwiń dalej
Kubix
Kubix
Patka
Patka
Doskonały, idealny, cieszę się , że wybrałam właśnie ten model. ... Rozwiń dalej
Damian
Damian
3 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50" - 54"
Fajny TV
Płynie przechodzi obraz, ładne kolory, Polecam nie zawiedziesz się
... Rozwiń dalej
Edward
Edward
3 lata temu
Okey
Zgodny z opisem, działa bez problemu
Jacek
Jacek
Konrad
Konrad
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów Neonetu.
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika svprxmebg .
svprxmebg .