Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 1
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 2Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 2
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 3Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 3
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 4Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 4
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 5Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 5
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 6Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 6
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 7Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 7
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 8Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 8
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 9Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 9
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 10Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 10
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 11Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 11
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 12Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 12
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 13Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 13
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 14Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 14
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 2
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 3
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 4
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 5
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 6
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 7
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 8
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 9
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 10
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 11
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 12
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 13
Samsung QE55Q67AA - 627788 - zdjęcie 14
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Kabel i złączka ART AL-05 katowyKabel i złączka ART AL-05 katowy
Antena OPTICUM BX 1000+ Olympia ComboAntena OPTICUM BX 1000+ Olympia Combo
Pozostałe STRONG STRONG LEAP UNAPozostałe STRONG STRONG LEAP UNA
Pozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TVPozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TV
Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2
Antena TechniSat DIGITENNE TT4Antena TechniSat DIGITENNE TT4
Antena TechniSat SLIMTENNE CE UHDAntena TechniSat SLIMTENNE CE UHD
Antena TechniSat TECHNIDISH 80Antena TechniSat TECHNIDISH 80
Antena TechniSat SMARTTENNE 5 HDAntena TechniSat SMARTTENNE 5 HD
Listwa zasilająca HSK DATA ACAR MiniListwa zasilająca HSK DATA ACAR Mini
Opinie
4,9/5
(113 opinii)
5
Opinie użytkowników (113)
Krzysztof
Krzysztof
Potwierdzony zakup
3 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50" - 54"
Dobry sprzęt ! Obraz i kolory super żyleta ! Możliwości ustawień kolorów i głębi.
Odejmuje jedną gwiazdkę za jakość głośników za tą cenę spodziewałem się lepszej jakości #mojsamsung
... Rozwiń dalej
Robert
Robert
4 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 33" - 43"
SAMSUNG QE43Q67AAU QLED
#mojsamsung Świetny obraz. Dźwięk akceptowalny, warto dokupić jakiś sounbar i będzie ok.
... Rozwiń dalej
Leszek
Leszek
Potwierdzony zakup
3 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55" - 59"
Telewizor SAMSUNG QE55Q67AAU QLED HDR10+ DVB-T2 HEVC
Wszystko zgodne z opisem. Polecam.
Alex
Alex
4 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 60” - 69"
ok ale jaj nie urywa... Rozwiń dalej
Tomasz
Tomasz
Slabe podświetlanie. Nie polecam
Waldek
Waldek
moja opinia o zakupionym telewizorze
Iwona
Iwona
Paweł
Paweł
Polecam
Rafał
Rafał
Polecam
Mateusz
Mateusz
Zakup telewizora z dostawą (Telewizor SAMSUNG QE50Q67AAU QLED HDR10+ DVB-T2 HEVC)
Produkt spełnił moje oczekiwania
Dobry produkt w dobrej cenie
Jarosław
Jarosław
TV Samsung
Zgodnie z opisem, działa bez zarzutu Polecam, rewelacyjny produkt. Solidny, dobra jakość produktu,
Monika
Monika
super
Jeszcze się nigdy nie zawiodłam na Samsungu, tak jest i w tym przypadku.
Maria
Maria
odpowiedni
Aleksandra
Aleksandra
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów Neonetu.
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika Anonimowy użytkownik
Anonimowy użytkownik
2 lata temu
witam jaka jest wielkość tego produktu w kartonie? pozdrawiam... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Wiktoria - Ekspert Neonet
Wiktoria - Ekspert Neonet
2 lata temu
Dzień Dobry! wymiary tego telewizora w Opakowaniu to (SxWxG) 1399 x 846 x 148 mm. Pozdrawiam... Rozwiń dalej