Inteligentna lampka biurkowa Yeelight V1 Pro
Lampka biurkowa Yeelight V1 Pro zachwyca zarówno funkcjonalnością, jak i estetyką. Automatycznie reguluje jasność oświetlenia w zależności od warunków panujących w pomieszczeniu, a emitowane przez nią światło, przypominające naturalne, jest bezpieczne dla oczu i charakteryzuje się wysokim wskaźnikiem oddawania barw.
Obsługa lampy jest ułatwiona dzięki wygodnemu panelowi dotykowemu oraz możliwości połączenia z aplikacją Yeelight lub wybranym asystentem głosowym. Elegancki design lampy sprawia, że doskonale wkomponuje się w każdą aranżację w Twoim domu.

Automatycznie dostosuje światło do Twoich potrzeb
V1 Pro została wyposażona w podwójne sensory bioniczne, które odpowiadają za wykrywanie oświetlenia otoczenia oraz odpowiedniego do czytania. Dzięki nim urządzenie automatycznie reguluje jasność światła, tworząc optymalne warunki do pracy, nauki czy relaksu.
Innowacyjna technologia zastosowana w V1 Pro sprawia, że lampa równomiernie oświetla wybraną powierzchnię. Dodatkowo, światło nie pada bezpośrednio na oczy i jest całkowicie bezpieczne dla wzroku, zapewniając niezrównany komfort podczas nauki, pracy i odpoczynku.

Lampka biurkowa dla całej rodziny
Zaawansowana technologia SunLike sprawia, że lampa emituje światło przypominające naturalne. Jego wskaźnik oddawania barw Ra wynosi nawet do 95. V1 Pro eliminuje również szkodliwe niebieskie światło. Dodatkowo, specjalny sterownik prądu stałego skutecznie redukuje migotanie.
Lampa oferuje także dedykowane tryby dla dzieci i dorosłych. Pierwszy z nich emituje łagodniejsze światło o temperaturze 4000 K, a w nocy 3700 K, co sprzyja koncentracji podczas nauki oraz wyciszeniu przed snem. W trybie dla dorosłych temperatura światła w ciągu dnia wynosi 5000 K, a w nocy 4000 K. Przed zmrokiem sprzyja pracy, a wieczorem ułatwia relaks.

Steruj oświetleniem z dowolnego miejsca
Wygodny i czuły panel dotykowy lampki zapewnia wyjątkową łatwość obsługi. To jednak nie wszystko. Możesz również połączyć V1 Pro z aplikacją Yeelight i z jej pomocą zdalnie regulować temperaturę oraz jasność światła z dowolnej lokalizacji.
Lampka biurkowa współpracuje także z Google Assistant, Amazon Alexa, Apple HomeKit, Samsung SmartThings oraz IFTTT. Połącz ją z wybranym systemem zarządzania inteligentnym domem i ciesz się nowymi, niezwykłymi możliwościami.

Zaprojektowana, aby cieszyć
Yeelight V1 Pro wyróżnia się niezwykle praktyczną, wieloosiową konstrukcją. Dzięki niej bez trudu dostosujesz wysokość lampy do wzrostu użytkownika. Możesz również swobodnie zmieniać ustawienie lampy, aby zawsze optymalnie oświetlała Twoje biurko, stolik czy klawiaturę laptopa.
Lampka została stworzona z wyjątkową dbałością o detale i zachwyca ponadczasowym designem, co w połączeniu z eleganckim, białym kolorem sprawia, że doskonale wpasuje się w Twoją aranżację i podkreśli jej charakter.

| Kolor | Biały |
| Żywotność | 25 000 h |
| Klasa energetyczna | G |
| Strumień świetlny | 500 lm |
| Wysokość | 475 mm |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Łączność | Wi-Fi |
| Czujniki | Czujnik zmierzchu |
| Zawartość zestawu | Lampa Zasilacz |
| Sterowanie | Automatyczne Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Panel sterowania na obudowie |
| Typ | Biurkowa |
| Barwa światła | Biała |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 3000 - 5000 K |
| Napięcie zasilania | 100 - 240 V |
| Moc | 12 W 12 W |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania |







