Monitor gamingowy Gigabyte G32QC A Curved
Odkryj niezwykłe możliwości monitora Gigabyte G32QC A Curved i zanurz się w grze. To urządzenie zostało stworzone z myślą o graczach, więc szybko stanie się Twoim oknem na wirtualne uniwersa. Dzięki wsparciu dla technologii VESA DisplayHDR 400, monitor zapewnia szerszy zakres jasności i kontrastu, co sprawia, że gry stają się jeszcze bardziej immersyjne. G32QC A Curved zapewni Ci płynny obraz w rozdzielczości WQHD, a technologie ochrony wzroku zminimalizują zmęczenie oczu.

Technologia AMD FreeSync Premium Pro
Gigabyte G32QC A Curved jest kompatybilny z adaptacyjną technologią synchronizacji obrazu AMD FreeSync Premium Pro. Dzięki temu, podczas grania, możliwe jest uzyskanie płynnego i gładkiego obrazu na ekranie. Technologia ta synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z częstotliwością generowania klatek przez kartę graficzną AMD, eliminując efekty rozrywania i migotania obrazu. Dodatkowo, AMD FreeSync Premium Pro zapewnia niskie opóźnienia w materiałach SDR i HDR.

Niezwykle szybki wyświetlacz
Szybkość ma kluczowe znaczenie. W wielu sytuacjach decyduje o zwycięstwie lub porażce. Dlatego Gigabyte G32QC A Curved dysponuje wyświetlaczem w rozdzielczości WQHD (2560x1440 px) z odświeżaniem wynoszącym aż 165 Hz, co pozwala na cieszenie się płynnymi grami i filmami w ich oryginalnej formie. W tym pomaga również czas reakcji, zredukowany do zaledwie 1 ms (MPRT).

Imponujący, minimalistyczny wygląd
Gigabyte G32QC A łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Monitor wyposażony jest w specjalną podstawę, której ergonomiczna konstrukcja oferuje wiele opcji dostosowania ustawień. Możesz dostosować wysokość ekranu oraz kąt nachylenia do swoich preferencji, aby lepiej wpasować się w swój zespół w grze.
Dodatkowo, matowe wykończenie podkreśla jakość wykonania i sprawia, że G32QC A wprowadza nowoczesność do niemal każdego wnętrza.

Gigabyte G32QC A - Twój partner w grze
Innowacyjne technologie zastosowane w modelu G32QC A zwiększą Twoją efektywność w grze oraz pozwolą zdobyć przewagę nad rywalami. W skład tych funkcji wchodzą:
- Dashboard - wyświetla kluczowe informacje o sprzęcie w czasie rzeczywistym, takie jak napięcie procesora, prędkość zegara czy temperatury.
- Black Equalizer - poprawia widoczność w ciemnych scenach bez prześwietlania jasnych obszarów.
- Gameassist - umożliwia tworzenie kilku niestandardowych celowników i wspomaganie na polu bitwy.
- OSD Sidekick - pozwala na ustawienie opcji wyświetlania za pomocą klawiatury i myszy.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,272 x 0,272 mm |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 40 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 552 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz Kabel USB |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 31,5" |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 121% DCI-P3: 93% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 165 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |









