Radio internetowe Hama DIR355BT
Zyskaj dostęp do muzyki oraz informacji z różnych zakątków świata dzięki radiu internetowemu Hama DIR355BT. Wystarczy, że podłączysz urządzenie do sieci Wi-Fi, a umożliwi Ci ono słuchanie ponad 30 000 stacji radiowych oraz 10 000 podcastów. Dodatkowo, dzięki technologii Bluetooth, będziesz mógł przesyłać muzykę z telefonu, tabletu, laptopa czy komputera. Urządzenie posiada kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 2,4", co ułatwia obsługę. Ponadto, dzięki dołączonemu zestawowi montażowemu, możesz zawiesić radio pod szafką.

Kompatybilność z usługą Spotify
Radio internetowe Hama DIR355BT jest zgodne z Spotify. Połącz się ze swoim kontem* i twórz playlisty. Słuchaj milionów utworów za pomocą Spotify Connect bezpośrednio z Twojego radia.
*Połączenie Spotify z radiem DIR355BT dostępne jest dla użytkowników konta Spotify Premium

Wygodne sterowanie radiem Hama DIR355BT
Zarządzanie radiem internetowym Hama DIR355BT odbywa się za pomocą przycisków umieszczonych na urządzeniu. Dodatkowo, możesz pobrać dedykowaną aplikację UNDOK na swojego smartfona lub tablet (dostępną zarówno na iOS, jak i Android) i wygodnie zmieniać stacje, kontrolować wszystkie ustawienia radia i wiele innych funkcji.

Możliwość ustawienia alarmu
Radio internetowe Hama DIR355BT oferuje funkcję alarmu. Urządzenie włączy się, abyś mógł obudzić się przy swoich ulubionych utworach. Radio pozwala na zapisanie 2 alarmów, które można ustawić na codzienne włączenie, w dni robocze lub tylko w weekendy. Dodatkowo, funkcja snu automatycznie wyłączy radio po określonym czasie.

| Kolor | Biały |
| Łączność Bluetooth | Tak |
| Moc głośników | 5 W |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Rodzaj radia | Cyfrowe Dab+ Internetowe |
| Zakres fal radiowych | Internetowe DAB DAB+ FM |
| Złącza | Wejście AUX Wejście audio (3,5 mm) Ethernet |
| Funkcje dodatkowe | Spotify Connect UNDOK App Control Strumieniowanie sieciowe przez UPnP |
| Częstotliwości fal radiowych DAB, DAB+ | 174 - 240 MHz |
| Częstotliwości fal radiowych FM | 87.5 - 108 MHz |
| Liczba stacji radiowych do zaprogramowania | 30 |
| Wi-Fi | Tak |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Alarm (budzik) | Tak |
| Wyświetlacz | Tak |























