LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 1
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 2LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 2
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 3LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 3
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 4LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 4
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 5LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 5
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 6LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 6
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 7LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 7
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 8LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 8
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 9LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 9
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 10LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 10
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 11LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 11
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 12LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 12
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 13LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 13
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 14LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 14
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 15LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 15
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 16LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 16
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 2
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 3
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 4
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 5
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 6
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 7
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 8
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 9
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 10
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 11
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 12
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 13
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 14
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 15
LG OLED55A13LA - 635945 - zdjęcie 16
LG OLED55A13LA
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Kabel i złączka ART AL-05 katowyKabel i złączka ART AL-05 katowy
Antena OPTICUM BX 1000+ Olympia ComboAntena OPTICUM BX 1000+ Olympia Combo
Pozostałe STRONG STRONG LEAP UNAPozostałe STRONG STRONG LEAP UNA
Pozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TVPozostałe STRONG Stick STR 41 4K Google TV
Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2Tuner DVB-T / DVB-T2 OPTICUM Nytrobox H.265 DVB-T2
Antena TechniSat DIGITENNE TT4Antena TechniSat DIGITENNE TT4
Antena TechniSat SLIMTENNE CE UHDAntena TechniSat SLIMTENNE CE UHD
Antena TechniSat TECHNIDISH 80Antena TechniSat TECHNIDISH 80
Antena TechniSat SMARTTENNE 5 HDAntena TechniSat SMARTTENNE 5 HD
Listwa zasilająca HSK DATA ACAR MiniListwa zasilająca HSK DATA ACAR Mini
Opinie
4,9/5
(44 opinie)
5
Opinie użytkowników (44)
Ryta87
Ryta87
4 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 60” - 69"
Marcin
Marcin
Potwierdzony zakup
4 lata temu
maciek
maciek
Potwierdzony zakup
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55" - 59"
Kalina
Kalina
Igor
Igor
Zwiewka
Zwiewka
Margot
Margot
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 70" - 79"
Witold
Witold
Kris
Kris
Zadowolony88
Zadowolony88
Sebix
Sebix
W tej cenie to telewizor bardzo dobrej jakości. Dokupiłem jednak dodatkowe głośniki... Rozwiń dalej
Tomasz
Tomasz
3 lata temu
TV LG OLED
trafiony zakup
... Rozwiń dalej
Irena
Irena
3 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 44" - 49"
Dobry produkt
... Rozwiń dalej
Mistrz
Mistrz
spoko
Leon
Leon