Yeelight W1 GU10 (4 szt.)
Żarówka Yeelight GU10 Color oferuje możliwość świecenia w ponad 16 milionach kolorów, co pozwala na stworzenie niezapomnianej atmosfery w każdej sytuacji. Łatwa w obsłudze i energooszczędna, zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jej maksymalna moc wynosi jedynie 4,5 W, a w trybie czuwania zużywa zaledwie 0,4 W.

Możliwość ściemniania i regulacji
Skonfiguruj światło do precyzyjnej temperatury barwowej lub jasności, aby łatwo tworzyć własne sceny świetlne. Uzyskaj możliwość grupowego sterowania kilkoma żarówkami jednocześnie, nadając im ten sam efekt świetlny. Żarówka GU10 W1 ma kąt świecenia wynoszący 36°, co w połączeniu z jej wymiarami zapewnia jasne oświetlenie dużych przestrzeni.

Dostosuj światło do chwili
Zsynchronizuj oświetlenie z ulubioną muzyką i zobacz, jak zmienia się w rytm dźwięków. Możesz wzbogacić imprezę lub dekoracje świąteczne zmieniającymi się kolorami. Ciesz się również bezproblemową integracją z popularnymi platformami gamingowymi, takimi jak Razer Chroma i Overwolf. Zapewnij sobie immersyjne doświadczenia w grach dzięki różnorodnym efektom świetlnym, które są aktywowane przez wydarzenia w grze. Niezapomniana rozgrywka zaczyna się teraz.

Steruj aplikacją lub głosem
Włączanie, wyłączanie, regulacja jasności czy ustawianie harmonogramu za pomocą kilku kliknięć. To wszystko jest możliwe dzięki aplikacji Yeelight App, która umożliwia łatwe połączenie żarówki z dowolną siecią Wi-Fi. Kompatybilna z wiodącymi platformami inteligentnego domu, takimi jak Google Assistant, Samsung SmartThings i Amazon Alexa, żarówka W1 pozwala również na sterowanie światłem za pomocą głosu.

| Żywotność | 15 000 h |
| Klasa energetyczna | G |
| Strumień świetlny | 350 lm |
| Dodatkowe informacje | Sterowanie za pomocą aplikacji w telefonie |
| Łączność | Wi-Fi |
| Moc | 5 W |
| Zawartość zestawu | Instrukcja szybkiej instalacji |
| Sterowanie | Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Liczba szt. w zestawie | 4 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Możliwość tworzenia grup żarówek |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | GU10 |
| Kształt | Reflektor |
| Cena jednostkowa | 42,25 zł / szt. |
| Ilość w pakiecie | 4 |

