| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | F |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,245 x 0,245 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 22 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 472 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable Wbudowany HUB USB |
| Dołączone akcesoria | Kabel DisplayPort Kabel USB-C Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Przeznaczenie produktu | Dla grafika i fotografa |
| Złącza | DisplayPort 1.2 - 1 szt. AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |



























































