Inteligentna żarówka TP-Link Tapo L530E
Odmień swoje wnętrza dzięki inteligentnej żarówce Tapo L530E, która oferuje zmienne kolory oraz jasność wynoszącą 806 lumenów, z możliwością przyciemniania w zakresie od 1 do 100%. Innowacyjna technologia LED sprawia, że Tapo L530E jest bardziej efektywna energetycznie, zużywając jedynie 8,7 W przy jasności 806 lm (odpowiednik 60 W). Kontroluj oświetlenie żarówki z dowolnego miejsca. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację Tapo na swoim smartfonie.

Nadaj swojemu życiu kolory
Przystosuj oświetlenie do różnych sytuacji oraz pory dnia, wybierając odpowiedni poziom jasności, temperaturę barwową (2500 - 6500 K) oraz kolor. Możesz wybierać spośród 16 milionów odcieni. Szybko reguluj jasność i zmieniaj oświetlenie w zależności od okazji, aby zawsze czuć się komfortowo w swoim domu. Znalazłeś idealne ustawienie do oglądania filmów? Zapisz je, aby każda wieczorna seans miał odpowiednią atmosferę świetlną.

Zdalne sterowanie dla wygodniejszego życia
Kiedy wracasz późno do domu, może być już ciemno. Wystarczy, że wyciągniesz smartfona i uruchomisz aplikację Tapo. Jedno kliknięcie i światło się zapala. Po aktywacji trybu Poza domem, światło włącza się i wyłącza w losowych porach, co sprawia, że osoby na zewnątrz mogą odnieść wrażenie, że ktoś jest w środku. Ustal harmonogram oświetlenia, aby określić, o jakich porach światło ma się włączać i wyłączać. Tryb wschodu i zachodu słońca automatycznie dostosuje włączanie światła do Twojej strefy czasowej.

Prosta konfiguracja i obsługa
Zainstaluj aplikację Tapo, wkręć żarówkę i postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji, aby w kilka minut przygotować żarówkę do użycia. Nie potrzebujesz huba ani innych urządzeń, żarówka L530E działa z każdą domową siecią Wi-Fi.
Z aplikacją Tapo zyskasz pełną kontrolę, co pozwoli Ci wprowadzić inteligentne udogodnienia do swojego życia. Możesz również zintegrować działanie żarówki z Amazon Alexa lub Asystentem Google, aby sterować nią głosowo.

| Żywotność | 15 000 h |
| Klasa energetyczna | F |
| Strumień świetlny | 806 lm |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 60 W |
| Dodatkowe informacje | Sterowanie za pomocą aplikacji w telefonie |
| Łączność | Wi-Fi |
| Moc | 8,7 W |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2500 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Tradycyjny |























