Monitor AOC Q24V4EA do biura i domu
Zyskaj wygodę podczas pracy i relaksu z monitorem AOC Q24V4EA. Stworzony z myślą o biurze oraz użytku domowym, imponuje swoją funkcjonalnością, a jednocześnie dba o Twoje oczy dzięki zastosowanym technologiom ochrony wzroku. Model AOC Q24V4EA wyposażony jest w panel WQHD, który oferuje szerokie kąty widzenia, co czyni go idealnym do pracy z arkuszami kalkulacyjnymi, dokumentami tekstowymi oraz przeglądania stron internetowych i multimediów.

Matryca IPS o rozdzielczości WQHD
Dostrzegaj wszystkie istotne szczegóły na ekranie WQHD, który gwarantuje doskonałą jakość oraz ostrość obrazu, a także wysoki poziom szczegółowości. Matryca IPS umożliwia obserwację głębi kolorów nawet pod dużymi kątami. Niezwykła dynamika obrazu oraz naturalnie odwzorowane barwy zadowolą entuzjastów gier oraz zapewnią niezapomniane wrażenia podczas oglądania filmów. Szerokie kąty widzenia będą również przydatne, gdy zechcesz pokazać szerszemu gronu efekty swojej pracy lub zabawny film w Internecie.

Technologia Adaptive Sync
Adaptive Sync synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę generowanych przez kartę graficzną. Dzięki temu zapewnia jeszcze bardziej płynne wrażenia podczas gry, eliminując zrywanie obrazu, gubienie klatek oraz utratę płynności. Ta funkcjonalność jest również przydatna podczas oglądania filmów i innych dynamicznych treści, co przekłada się na lepszą jakość wyświetlania.

Częstotliwość odświeżania 75 Hz
Zyskaj przewagę dzięki wysokiej częstotliwości odświeżania. Częstotliwość 75 Hz oferuje o 25% większą szybkość w porównaniu do standardowych monitorów z częstotliwością 60 Hz, a jednocześnie pozwala na zachowanie przystępnej ceny, oferując dodatkowe klatki graczom, którzy pragną pokonać swoich rywali.

Z myślą o Twoim wzroku
Technologia Flicker-Free AOC wykorzystuje matrycę z podświetleniem prądu stałego, co redukuje intensywność światła powodującego migotanie. Teraz, gdy zmęczenie oczu i dyskomfort są znacznie ograniczone, możesz komfortowo cieszyć się długimi i intensywnymi sesjami grania.
Niebieskie światło o krótkiej długości fali może być szkodliwe dla Twoich oczu. Technologia AOC Low Blue Light blokuje niebezpieczne niebieskie promieniowanie świetlne, nie zmieniając przy tym kolorystyki ekranu. Inne metody redukcji niebieskiego światła stosują filtry lub ustawienia, które prowadzą do przyciemnienia lub zażółcenia obrazu.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,233 x 0,233 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 22 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 417 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 121% Adobe RGB: 89% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |





























































