Lampa sufitowa Yeelight Arwen Ceiling Light 550S
Yeelight Arwen Ceiling Light 550S to lampa sufitowa, która może być doskonałym dodatkiem do wybranego wnętrza w Twoim domu. Dzięki tej lampie stworzysz unikalną atmosferę w każdej sytuacji.
Wybieraj spośród 16 milionów odcieni światła i dostosuj jego temperaturę barwową w zakresie 2700K-6500K. Możesz również regulować jego jasność. Rodzinne spotkanie, świąteczny obiad, romantyczna kolacja, wieczorny relaks z ulubioną książką czy impreza w gronie przyjaciół - z lampą Yeelight Arwen Ceiling Light 550S stworzysz odpowiedni nastrój.

Nieograniczone możliwości kontroli
Zarządzaj lampą sufitową Yeelight Arwen Ceiling Light 550S według własnych potrzeb. Umożliwi Ci to aplikacja Yeelight, dzięki której zdalnie włączysz i wyłączysz światło, ustawisz jego parametry oraz stworzysz sceny i harmonogramy.
Jest także możliwość obsługi lampy za pomocą komend głosowych, ponieważ jest ona kompatybilna z Asystentem Google, Amazon Alexa oraz Samsung SmartThings.

Tryb światła księżycowego
Zainstaluj lampę sufitową Yeelight Arwen Ceiling Light 550S w swojej sypialni lub w pokoju dziecka. Lampa obsługuje specjalny tryb księżycowy, który jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią zasypiać w całkowitej ciemności.
W tym trybie, lampa Arwen emituje subtelne światło o bardzo niskiej jasności. To światło nie razi ani nie męczy oczu, sprzyjając relaksowi i umożliwiając spokojny sen.

Prosta, funkcjonalna i elegancka konstrukcja
Prosta, funkcjonalna i elegancka konstrukcja lampy sufitowej Yeelight Arwen Ceiling Light 550S doskonale wkomponowuje się w każdą aranżację dzięki swojemu okrągłemu kształtowi i białej barwie. Przemyślana budowa lampy zapobiega dostawaniu się do jej wnętrza drobnych owadów oraz kurzu.

| Kolor | Biały |
| Klasa energetyczna | F |
| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 3500 lm |
| Wysokość | 99 mm |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Pilot |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Typ | Sufitowa |
| Zawartość zestawu | Lampa |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania |
| Barwa światła | RGB |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Moc | 50 W |







