Lampa sufitowa Yeelight Arwen Ceiling Light 450S
Yeelight Arwen Ceiling Light 450S to lampa sufitowa, która może być doskonałym dodatkiem do wybranego wnętrza w Twoim domu. Dzięki tej lampie stworzysz unikalną atmosferę w każdej chwili.
Wybieraj spośród 16 milionów odcieni światła i dostosuj jego temperaturę barwową w zakresie 2700K-6500K. Możesz również regulować jego jasność. Rodzinne spotkanie, świąteczny obiad, romantyczna kolacja, wieczorny relaks z ulubioną książką czy impreza w gronie przyjaciół - z lampą Yeelight Arwen Ceiling Light 450S stworzysz odpowiedni nastrój.

Nieograniczone możliwości sterowania
Zarządzaj lampą sufitową Yeelight Arwen Ceiling Light 450S według własnych potrzeb. Umożliwi Ci to aplikacja Yeelight, dzięki której zdalnie włączysz i wyłączysz światło, ustawisz jego parametry oraz stworzysz sceny i harmonogramy.
Jest także możliwość obsługi lampy za pomocą komend głosowych, ponieważ jest ona kompatybilna z Asystentem Google, Amazon Alexa oraz Samsung SmartThings.

Tryb światła księżycowego
Zainstaluj lampę sufitową Yeelight Arwen Ceiling Light 450S w swojej sypialni lub w pokoju dziecka. Lampa obsługuje specjalny tryb księżycowy, który jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią zasypiać w całkowitej ciemności.
W tym trybie, lampa Arwen emituje subtelne światło o ultraniskiej jasności. To światło nie razi ani nie męczy oczu, sprzyjając relaksowi i umożliwiając spokojny sen.

Prosta, funkcjonalna i elegancka konstrukcja
Prosta, funkcjonalna i elegancka konstrukcja lampy sufitowej Yeelight Arwen Ceiling Light 450S doskonale wkomponowuje się w każdą aranżację dzięki swojemu okrągłemu kształtowi i białej barwie. Przemyślana budowa lampy zapobiega dostawaniu się do jej wnętrza drobnych owadów i kurzu.

Wybierz mądrze
Zastanawiasz się nad zakupem inteligentnej lampy? Nie wiesz, jak Yeelight Arwen Ceiling Light 450S sprawdzi się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj recenzję Grzegorza Majchrzaka, redaktora portalu Geex.
Yeelight Arwen Ceiling Light 450S
Na początku recenzji lampy sufitowej Yeelight wspomniałem, że światło to życie. I rzeczywiście – po miesiącu korzystania z tego urządzenia trudno mi wyobrazić sobie życie bez światła z tej lampy. To dlatego, że człowiek bardzo szybko przyzwyczaja się do komfortu – a sterowanie światłem za pomocą smartfona lub pilota to jedna z największych domowych wygód. Człowiek przyzwyczaja się także do estetyki – a w świetle LED RGB całe otoczenie wygląda lepiej i za każdym razem inaczej, ponieważ do wyboru jest aż 16 milionów kolorów.
sprawdź pełną recenzję na
Grzegorz Majchrzak
Redaktor portalu Geex
| Kolor | Biały |
| Klasa energetyczna | F |
| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 3000 lm |
| Wysokość | 94 mm |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Pilot |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Typ | Sufitowa |
| Zawartość zestawu | Lampa |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania |
| Barwa światła | RGB |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Moc | 50 W |







