Lampa sufitowa Yeelight Arwen Ceiling Light 450C
Yeelight Arwen Ceiling Light 450C to elegancka lampa sufitowa, która doskonale dopełni wystrój Twojego wnętrza. Dzięki niej stworzysz wyjątkową atmosferę na każdą okazję.
Możesz wybierać spośród 16 milionów odcieni światła i regulować jego temperaturę w zakresie od 2700K do 6500K. Dodatkowo, masz możliwość ustawienia poziomu jasności. Niezależnie od tego, czy organizujesz rodzinne spotkanie, świąteczny obiad, romantyczną kolację, relaks z książką czy spotkanie z przyjaciółmi – ta lampa pozwoli Ci uzyskać idealny klimat.

Pełna kontrola i wygoda
Zarządzaj lampą Yeelight Arwen Ceiling Light 450C według własnych potrzeb. Dzięki aplikacji Yeelight możesz zdalnie ją włączać i wyłączać, ustawiać parametry światła, tworzyć sceny i harmonogramy działania.
Lampę można także obsługiwać głosowo, ponieważ jest kompatybilna z Asystentem Google, Amazon Alexa oraz Samsung SmartThings.

Światło księżycowe na noc
Zamontuj lampę Yeelight Arwen Ceiling Light 450C w sypialni lub pokoju dziecka. Posiada specjalny tryb księżycowy, który jest idealny dla tych, którzy nie lubią zasypiać w całkowitej ciemności.
W tym trybie lampa delikatnie rozświetla pomieszczenie ultraniskim światłem, które nie męczy oczu i sprzyja relaksowi, pomagając spokojnie zasnąć.

Prosta i stylowa konstrukcja
Prosty, funkcjonalny i elegancki design lampy Yeelight Arwen Ceiling Light 450C świetnie komponuje się z różnymi wnętrzami, dzięki okrągłej formie i białemu wykończeniu. Przemyślana budowa zapobiega dostawaniu się do środka owadów i kurzu.

| Kolor | Biały |
| Klasa energetyczna | F |
| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 4000 lm |
| Wysokość | 92 mm |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Pilot |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Typ | Sufitowa |
| Zawartość zestawu | Lampa |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania |
| Barwa światła | RGB |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Moc | 50 W |







