| Poziom zabezpieczeń DIN (66399) | P-4 |
| Wysokość | 407 mm |
| Dodatkowe informacje | Funkcja cofania Technologia SafeSense® Zabezpieczenie termiczne |
| Przeznaczenie produktu | Dom |
| Maksymalna ilość kartek jednorazowo | 10 szt. |
| Rodzaj cięcia | Paski |
| Niszczy | Papier Zszywki i spinacze Karty plastikowe |
| Szybkość niszczenia | 4 m/min |
| Maksymalny format dokumentu | A4 |
| Poziom głośności | 70 dB |
| Cykl pracy | 6 min pracy / 20 min odpoczynku |
| Funkcja start/stop | Automatyczna |
| Rozmiar cięcia | 4 x 40 mm |
| Funkcja cofania | Tak |
| Automatyczny podajnik | Nie |





























