Inteligentna żarówka Yeelight W3 (ściemnialna)
W porównaniu do wcześniejszych wersji, inteligentna żarówka Yeelight W3 (ściemnialna) jest mniejsza i emituje jaśniejsze światło, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia energii - w trybie czuwania jej pobór mocy wynosi jedynie około 0,3 W. Gwarantuje ciepłe, przyjemne oświetlenie. Jest zgodna z Asystentem Google oraz innymi systemami do zarządzania inteligentnym domem. Możesz także dostosować jasność emitowanego przez nią światła.
Yeelight W3 emituje przyjemne dla oczu, ciepłe światło o temperaturze barwowej 2700 K. To jednak nie wszystkie zalety tej niezwykłej żarówki. Wybierając ją, zyskujesz możliwość regulacji jasności oświetlenia. Dostosuj je do swoich potrzeb lub pory dnia. Jasne światło doskonale sprawdzi się podczas pracy lub nauki. Jeśli natomiast chcesz się zrelaksować lub wyciszyć przed snem, możesz je nieco przyciemnić.

Łatwa obsługa i zdalne sterowanie
Żarówka Yeelight W3 (ściemnialna) jest zgodna z wieloma systemami do zarządzania inteligentnym domem. Możesz ją sparować z Asystentem Google, Amazon Alexa, IFTTT czy Samsung SmartThings. Dzięki temu możliwe jest również sterowanie żarówką za pomocą prostych komend głosowych. Nie musisz już wstawać z fotela lub kanapy, aby włączyć światło - wystarczy, że wypowiesz kilka słów.
Zainstaluj aplikację Yeelight, aby szybko i bezproblemowo skonfigurować swoje żarówki W3. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi proces instalacji jest niezwykle prosty. Nie potrzebujesz także żadnych dodatkowych hubów czy kontrolerów. Aplikacja umożliwia również wygodne, zdalne zarządzanie oświetleniem. Włączaj i wyłączaj W3 zdalnie, dostosowuj jasność światła i twórz harmonogramy - Yeelight zapewnia Ci wymarzoną swobodę.
Inteligentne żarówki Yeelight możesz także kontrolować grupowo. Jeśli zdecydujesz się na użycie większej liczby tych urządzeń w swoim domu, z pewnością docenisz to rozwiązanie. Dodaj wszystkie W3 do aplikacji, stwórz grupę i ciesz się wygodnym sterowaniem. Wystarczy, że włączysz jedną żarówkę i dostosujesz jej parametry - pozostałe natychmiast podążą za nią!

Energooszczędna i ekologiczna
Inteligentna żarówka Yeelight W3 (ściemnalna) jest energooszczędna i przyjazna dla środowiska. Zastosowane w procesie produkcji żarówki optymalne rozwiązania elektroniczne sprawiły, że w trybie czuwania jej pobór mocy nie przekracza 0,5 W. Dzięki temu, korzystając z nowych urządzeń Yeelight, zaoszczędzisz nie tylko energię, ale także pieniądze - zapomnij o zbyt wysokich rachunkach.

| Żywotność | 15 000 h |
| Klasa energetyczna | E |
| Strumień świetlny | 900 lm |
| Dodatkowe informacje | Sterowanie za pomocą aplikacji w telefonie |
| Łączność | Wi-Fi |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Możliwość tworzenia grup żarówek |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Grzybek/Gruszka |
| Moc | 8 W |



