TP-Link TL-SG2008P
Inteligentny switch to mądre rozwiązanie – wybierz 8-portowy przełącznik Smart JetStream TP-Link TL-SG2008P i korzystaj z licznych funkcji, takich jak zasilanie PoE. Jest w pełni kompatybilny z urządzeniami zasilanymi PoE, takimi jak kamery IP, punkty dostępowe oraz telefony IP. Działa również z urządzeniami przewodowymi, które nie obsługują PoE – komputerami, drukarkami oraz IPTV. O bezpieczeństwo transmisji dbają solidne zabezpieczenia, takie jak: wiązanie adresów IP, MAC i portów, ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X, uwierzytelnianie przez serwer Radius i wiele innych.

Wygodne zasilanie PoE
Przełącznik TL-SG2008P dysponuje 4 portami PoE+ zgodnymi z normami 802.af/at i może dostarczyć urządzeniom nawet do 62 W łącznej mocy. Dane oraz zasilanie są przesyłane za pomocą jednego kabla Ethernet, co ułatwia znalezienie odpowiedniego miejsca dla urządzeń obsługujących PoE, takich jak bezprzewodowe punkty dostępowe, kamery IP czy telefony IP, a koszty prowadzenia małej firmy są znacznie niższe.

Funkcjonalne opcje
Lista kontroli dostępu (ACL)
ACL działa jak wirtualny administrator, który przyznaje dostęp do danych podłączonym urządzeniom zgodnie z ustalonymi zasadami i wspiera wdrażanie wymaganych regulacji sieciowych.
Funkcja QoS - płynna transmisja
Ruch w sieci jest stabilny nawet podczas działań podatnych na zakłócenia, takich jak transmisja głosu czy wideo.
VLAN - ochrona zasobów sieciowych
Segmentacja sieci na mniejsze części zapewnia jej lepszą wydajność oraz wyższy poziom bezpieczeństwa zasobów sieciowych.

Rozwiązanie chmurowe dla firm
Platforma do programowego zarządzania infrastrukturą sieciową (SDN) Omada integruje działanie urządzeń sieciowych, w tym punktów dostępowych, przełączników i bram, oferując dostęp do funkcjonalnej sieci biznesowej o wyższej wydajności, lepszych zabezpieczeniach i większej niezawodności. Platforma Omada zapewnia centralne zarządzanie całą siecią, rozdzieloną pomiędzy różnymi lokalizacjami, z jednego interfejsu - w dowolnym miejscu i czasie.
Dzięki prostym instrukcjom wystarczy tylko kilka minut, aby skonfigurować niezbędne ustawienia w aplikacji Omada. Monitoruj stan sieci, zarządzaj klientami, zmieniaj ustawienia w dowolnym momencie – wszystko to z poziomu smartfona lub tabletu.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 8 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Ramka Jumbo | 9,216 B |
| Bufor pamięci | 9 kB |
| Maksymalny pobór mocy | 79,2 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 4 |
| Dodatkowe informacje | QoS VLAN Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Automatyczna negocjacja szybkości połączeń Detekcja pętli |
| Wysokość | 26 mm |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Zarządzanie | Zarządzalny L2 |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 8 szt. |
| Przepustowość | 16 Gb/s |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 i IEEE 802.3 ab IEEE 802.3 ad IEEE 802.3 x IEEE 802.1 d IEEE 802.1 s IEEE 802.1 w IEEE 802.1 Q IEEE 802.1 p IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) Wiersz poleceń (CLI) SNMP v1/v2c/v3 RMON SNTP |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Typ obudowy | Do szaf RACK Biurkowy |





